Drevenice Zuberec

Opis ubytovania

V každej drevenici, sú 2 samostatné apartmány, ktoré nie sú vzájomne prepojené a každý má samostatný vchod.

Po vstupe do apartmánu sa nachádza predsieň s vešiakovou stenou a skrinkou na topánky. Z predsiene je vchod do malej miestnosti pod schodiskom, ktorá je určená na odkladanie lyží, lyžiarskych topánok a iných športových potrieb.

Z predsiene sa vchádza do veľkej miestnosti, ktorá je zariadená ako obývačka s kuchyňou. V obývačke sa nachádza sedacia súprava s taburetkou, konferenčný stolík, komoda, TV + SAT a piecka na drevo. V piecke a v košíku pri piecke je pred nástupom hostí pripravené palivo. V priestore medzi sedacou súpravou a kuchynskou linkou je rozťahovací jedálenský stôl so 6-timi stoličkami. Kuchynská linka je kompletne vybavená kuchynským riadom, príbormi, pohármi, šálkami a pod. Súčasťou kuchynskej linky je elektrický sporák s rúrou na pečenie, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a kávovar. V kuchynskej časti miestnosti sú balkónové dvere s východom na terasu.

Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovým kútom (90 cm), WC a umývadlom.

Po schodisku sa vychádza do chodby v podkroví , odkiaľ sa vchádza do jednotlivých miestností .  Prvé dvere vedú do spálne s dvomi samostatnými lôžkami s nočnými stolíkmi a skriňou so zrkadlom. Druhé dvere vedú do spálne s manželskou posteľou s nočnými stolíkmi, s jednou samostatnou posteľou s nočným stolíkom a skriňou so zrkadlom. V tejto spálni je možné zriadiť prístelku vysunutím druhého lôžka spod samostatnej postele.

Tretími dverami sa vchádza do priestrannej kúpeľne, vybavenej sprchovým kútom (90 cm), WC a umývadlom.

Každý apartmán je pred nástupom hostí čistý, vykúrený, pripravená a navlečená je posteľná bielizeň a uteráky podľa počtu osôb v apartmáne.